Tējas koka ēteriskās eļļas īpašības veselībai

Tējas koka ēteriskā eļļa, kuru bieži sauc par melaleuka ēterisko eļļu, sastāv no 92 dažādiem savienojumiem, un tai ir apbrīnojami ārīgās lietošanas veidi.

Tējas koka ēterisko eļļu bieži lieto ādas kairinājuma mazināšanai un ādas nomierināšanai.

Tējas koks visvairāk ir pazīstams ar savām attīrošajām īpašībām. To var izmantot, lai notīrītu un attīrītu ādu un nagus, kā arī veicinātu veselīgu sejas ādu.

Melaleukas koka lapas Austrālijas aborigēni ir lietojuši gadsimtiem ilgi. Viņi saberž lapas uz uzliek tieši uz ādas atvēsināšanai.

Tējas koks ir vairāku ļoti vērtīgu maisījumu sastāvā. Piemēram, maisījums pret odiem un ērcēm satur tējas koku, tāpat maisījums elpceļu slimību profilaksei satur tējas koku. Arī konvencionālā kosmētika izmanto tējas koka ēterisko eļļu savā produkcijā, ko varam nopirkt lielveikalos.

Tējas koks var būt toksisks mājdzīvniekiem – kaķiem tas kairina ādu mazos (mikro) daudzumos, bet lielākos daudzumos kaķiem tā var būt inde un tāpēc pudelīte jātur tumšā, vēsā vietā, kur kaķi tam nevar piekļūt.

Saistībā ar tējas koku 2023.gada augustā Doterra ir izdevīgs piedāvājums. Tīra Tea Tree (Tējas koks) eļļa mēneša īpašā piedāvājuma ir pieejama bez mansas, veicot jebkuru 125 PV vai lielākas vērtības lojalitātes pasūtījumu (LRP), kas apstrādāts līdz 15. augustam (ieskaitot).


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *