Q&A

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Ar ko sākt?

Uzņemties un pieņemt atbildību par savām domām, darbiem, vārdiem, slinkumu. Viss, kas notiek dzīvē ir jūsu darbības vai bezdarbības rezultāts. Apzināties savu spēku un ka ir iespējams risināt savas vajadzības. Sākt rīkoties un pierakstīties uz pirmo iepazīšanās konsultāciju.


Kas ir akmeoloģija (acmeology)?

Akmeoloģija ir zinātne par personīgā rezultāta sasniegšanu, kas strāda ar tagadni un tuvāko nākotni. Psiholoģijas veids, kas pēta personīgo attistību un izaugsmi. Mērķis sasniegt visaugstāko savu iespējamo virsotni jebkurā jautajumā. Akmeoloģija palīdz sasniegt rezultātu fiziskā, garīgā, profesionālā plānā, sistematizētā pilnveides procesa rezultātā. Sesijās veido jaunus personiskos uzvedības un domāšanas modeļus, kas ietekmē dzīves kvalitātes izaugsmi. Akmeologs ir pavadonis, kas palīdz klientam pašam atrast atbildi.


Vai var aizstāt ārstu?

Nē. Sesijas, konsultācijas un Aroma Resursu Spēle palīdz uzlabot dzīves kvalitāti, sasniegt rezultātus dažādās jomās. Bet ja personai jau ir akūti sarežģījumi, problēmas ar veselību, tad obligāti ir nepieciešams vērsties pie ārsta medicīnas iestādē.


Vai ir ierobežojumi?

Jā. Ja ir bipolārisms, psihiskie un nervu traucējumi, smagas neārstējamas slimības, t.sk. sirds slimības, tad vispirms ir nepiecieāms vērsties pie attiecīgā ārsta. Pirms konsultācijas vai Aroma Resurus Spēles ar parakstu lūgsim apliecināt atbilstību. Noteikumus var izlasīt šajā PDF dokumentā.


Cik bieži jāiet uz sesijām?

Sesijas ne biežāk ka reizi nedēļā, jo starplaikā smadzenēs izveidojas jaunas neirona saiknes. Mainās dzīves skats un uzstadījumi. Tāpēc psihei vajag laiku, lai pielāgotos. Vislabākais rezultāts parasti tiek sasniegts, ja sesijas apmeklē reizi nedēļā. Mēneša laikā pec sesijas vel turpina veidoties jaunas atziņas (insights), kuras jāpieraksta, lai sekmētos tālākā attīstība.


Vai drīkst bērniem?

Nē – attiecībā uz pilnveides konsultācijām. Lai strādātu ar bērniem ir nepieciešama specializēta izglītība darbam ar bērniem. Atsevišķos gadījumos, pēc individuāla izvērtējuma, konsultācijas var uzsākt no 14 gadu vecuma ar vecāku rakstisku piekrišanu.

Savukārt Aroma Resursa Spēlei jāņem vērā bērna organisma iespējamās alerģiskās reakcijas – jāveic alerģiskais tests un jāvērtē bērna apziņas līmenis. Parasti ir iespējams piedalīties spēlē, vecāku klātbūtnē, sākot no 10 gadu vecuma.


Vai aizstāj psihologu un psihiatru?

Nē. Tikai psihologs um psihiatrs drīkst strādāt ar psiholoģiskām traumām un smagiem gadījumiem.


Vai ēteriskās eļās ārstē slimības?

Nē, eļļas tikai veicina dažādus organisma procesus un kalpo kā profilakse, piemēram, imunitātes stiprināšanai vai paaugstināšanai. Akūtos gadījumos nekādā gadījumā nedrīkst aizstāt ārstnieciskos medicīnas līdzekļus ar ēteriskajām eļļām. Eļļas palīdz organismam adaptēties, bet individuālu organisma īpatnību gadījumā efekts var atšķirties, vai efekta var nebūt. Tas ir palīglīdzeklis ārstniecībai, problēmu gadījumā ārstēšanas laikā jebkāda ēterisko eļļu ir jāsaskaņo ar ārstējošo ārstu.


Kādas ir garantijas, ka sasniegšu iecerēto rezultātu?

Rezultāts ir atkarīgs no paša klienta – vai precīzi un pareizi ievēro konsultanta norādījumus un uzdevumus, vai ikdienā ievēro noteikumus un realizē darba plānus.


Vai ir naudas atgriešana pie nesasniegta rezultāta?

Nē. Tāpat kā jums veltīto laiku speciālistam nevar atgriezt. Iespējams, ka jūsu jautājums prasa vairāk laika tā risišānai un veiksmīgam rezultātam.


Kā ar jums sazināties?

Lūdzam sazinācies caur sadaļā “Kontakti” norādīto e-pastu un telefonu: +371 26952325 anivida@acmeolog.com