Pēc sauļošanās: dōTERRA™ sun After Sun Body Spray

Lai kā censtos lietot ādas aizsardzības līdzekļus pirms sauļošanās, tomēr āda saulē tik un tā nogurst. Ādai vajag palīdzēt atjaunoties un pārvarēt sauļošanās slodzi. Tāpat kā parasti ēdam no rīta, pirms dienas sākuma un padzeramies pēc fiziskas slodzes, tāpat ieteicams ādu kopt gan pirms, gan pēc saules.

Izsmidzināmais līdzeklis ķermenim pēc sauļošanās: dōTERRA™ sun After Sun Body Spray.

GALVENIE IEGUVUMI

• Sniedz ādu remdējošu, dzesējošu atvieglojumu.

• Satur alveju, hialuronskābi, zaļo tēju un vitamīnu E.

• Dermatoloģiski testētais barojošais, intensīvi mitrinošais sastāvs ir ūdensizturīgs.

• Piemērots vegāniem un nekaitīgs rifiem.

Sastāvdaļas

Ūdens (Aqua), kaprilil/kaprilglikozīds, propanediols, Aloe barbadensis (alvejas) lapu sula, glicerīns, Copaifera coriacea/ langsdorffii/ officinalis/ reticulata sveķu eļļa, chlorella vulgaris ekstrakts, hidroksiacetofenons, Hamamelis virginiana (burvjulazdas) ūdens, Boswellia carterii (vīraka) eļļa, butilēnglikols, Lavandula angustifolia (lavandas) eļļa, Coriandrum sativum (koriandra) sēklu eļļa, Arnica montana (kalnu arnikas) ziedu ekstrakts, Camellia oleifera (tējas eļļas kamēlijas) lapu ekstrakts, Calendula officinalis (kliņģerītes) ziedu ekstrakts, hidroksipropil guāra sveķi, fruktooligosaharīdi, Cymbopogon flexuosus eļļa, Beta vulgaris (bietes) saknes ekstrakts, Mentha piperita (piparmētras) eļļa, benzoskābe, Mentha canadensis (savvaļas piparmētru) lapu/kātu eļļa, Haematococcus pluvialis ekstrakts, rauga fermenta ekstrakts, Leuconostoc/redīsa saknes filtrāts, Magnolia officinalis (magnolijas) mizas ekstrakts, Tanacetum annuum ziedu/lapu/kāta eļļa, kālija laktāts, Helichrysum italicum (salmenes) ziedu/lapu/kātu eļļa, pienskābe, nātrija hialuronāts, Lactobacillus ferments, Santalum album (sandalkoka) eļļa, linalols, citrāls, limonēns.

PRODUKTA APRAKSTS

Sniedz jūsu ādai lolojošu papildu aizsardzību pēc ilgām stundām siltos saules staros ar After Sun Body Spray (Izsmidzināmais līdzeklis ķermenim pēc sauļošanās). Hialuronskābes mitrinošās un alvejas remdinošās īpašības apvienotas ar kalnu arnikas ziedu ekstraktu dziļai mitrināšanai. Pievienotās Copaiba (Kopaiva), Lavender (Lavanda), Lemongrass (Citronzāle), Peppermint (Piparmētra), Japanese Peppermint (Japānas mētra), Helichrysum (Salmene), Sandalwood (Sandalkoks), Blue Tansy (Biškrēsliņš), Frankincense (Vīraks) un Coriander (Koriandrs) ēteriskās eļļas rada svaigu un spirgtu, tomēr zemējošu un maigu aromātu. Iepildīts alumīnija pudelītē (nav aerosola baloniņš), kas izsmidzina vienmērīgu migliņu visa ķermeņa vieglai noklāšanai ar aizsargslāni. Mīliet un rūpējieties par savu ādu ar dōTERRA After Sun (Izsmidzināmais līdzeklis ķermenim pēc sauļošnās).

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI

Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet. Ķermenim: Turēt 10 līdz 15 cm attālumā no ādas. Bagātīgi apsmidzināt ādu ar nepārtrauktu kustību. Ieberzēt, lai samitrinātu ādu. Sejai: Uzsmidzināt uz plaukstām un ieberzēt sejā. Nesmidzināt tieši uz sejas. PIESARDZĪBAS PASĀKUMI Tvertne zem spiediena. Nedurt vai nededzināt tvertni. Neglabāt temperatūrā virs 50°C. Tikai ārīgai lietošanai. Nepieļaujiet saskari ar acīm un jutīgām zonām. Neieelpot smidzinājumu. Ja rodas apsārtums vai kairinājums, pārtrauciet lietošanu. Uzmanību! Var radīt ādas jutīgumu. Sargāt no bērniem. Ja esat stāvoklī vai ārstējaties, konsultējieties ar savu ārstu. Nepieļaujiet saskari ar acīm, ausu iekšpusi un jutīgām zonām.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *