Pakalpojumi

  • Konsultācijas personīgai izaugsmei
  • Personīgā Resursa Aromaspēle
  • Numeroloģija
  • Taro un Orākuls
  • Energoprakse, diagnostika, čakras
  • Sieviešu apļi

Konsultācijas personīgai izaugsmei

izaugsme

Cik bieži jums ir jautājumi, kuriem nepieciešama uzmanība? Bet pašiem ar saviem spēkiem to ir grūti atrisināt ātrā laikā. Šādā gadījumā vislabāk ir uzticēties profesionālim, kurš palīdzēs efektīvā, drošā un ekoloģiskā veidā panākt rezultātu.

Zaudētais laiks maksā dārgi. To nevar atgriezt.

Jūs varat sākt strādāt pie savas izaugsmes, ar sevi, jau šodien! Kas jums trūkst vai kas attur? Internets un grāmatnīcu plaukti ir pilni ar informāciju. Taču ciešanās dzīvojošu cilvēku skaits pieaug. Kāpēc?

Katram cilvēkam ir nepieciešama individuāla pieeja, sapratne un iejūtība. Grūti uzticēt savus pārdzīvojumus tuviem cilvēkiem un radiniekiem, jo šķiet, ka visdrīzāk nesapratīs. Tāpēc ir nepieciešams profesionāls atbalsts.

Viena konsultācija 45 minūtes.

Lai uzzinātu vairāk, varat sazināties ar mums ŠEIT.Personīgā Resursa Aromaspēle

ēteriskās eļļas

Vai atceraties, kā smaržo apelsīns Ziemassvētkos? Kad miziņu paplēš un gaisā izplatās smaržas pilieni un rodas sirsnīgu ģimenes svētku sajūta?

Vai aromāts Rundāles pils rožu dārzā.

Ar šo arī sākas aromaterapija.

Katram augam ir ne tikai savs aromāts, bet arī iedarbība psihoemocionālā plānā. Vēl Senajā Grieķijā un Senajā Ēģiptē nebija antibiotiku un tabletes vēl neražoja. Zinoši cilvēki un dziednieki lietoja dabīgos resursus – augus, tajā skaitā ēteriskās eļļas. Lai risinātu dažāda veida jautājumus ar veselību un problēmas. Lai koptu vidi ap sevi, konservētu produktus.

Aroma resursa spēle ir vērsta uz to, lai jūs iepazītu paši sevi. Sāktu just savu organismu, ķermeni. Domāt pozitīvi. Ielaist prieku, pozitīvās emocijas savā dzīvē. Kad esat laimīgi, tad arī apkārtne un apkārtējie ap jums to pārņem.

Katram ir cits “savs” svarīgākais vai pirmais jautājums.

Kādam sievišķīgums vai vīrišķība, kādam finanses, kādam attiecības. Vai arī pamata lietas – imunitāte, veselība kopumā. Aromaterapija šo var palīdzēt sasniegt.

Aroma resursa spēles unikalitāte sevī ievter to, ka spēles laikā jūs paši izveidosiet un iegūsiet aromātu, kurš ir spējīgs uz to brīdi palīdzēt tieši jums individuāli, tieši ar jūsu privāto, personīgo jautājumu. Izveidotā individuālā smarža (10ml) vislabāko efektu dod, ja katru dienu to regulāri lieto vienu mēnesi. Pēc tam var pārvērtēt, doties nākamajā līmenī. Efekts pēc aroma resursa spēles parasti ilgst līdz pat pusgadam.

Spēles laikā tiek doti uzdevumi personīgai izaugsmei. Tas ir laiks pārdomām. “Kas es esmu?” un “Ko es vēlos?”, kā arī citi jautājumi.

Apzināti dzīvot var sākt jau tagad. Ar rūpīgi metodoloģiski izveidoto spēli jūs sistemātiskā veidā nokļūsiet pie iespējas risināt uzdoto jautājumu.

Spēle notiek 2-3 stundas.

Ja vēlaties uzlabot savu dzīvi un iepazīt dabas aromātus, pierakstieies uz aroma spēli ŠEIT.Numeroloģija

numeroloģija

Izzini sevi caur skaitļiem.

Audio ieraksta un rakstiskā formātā, kas paliks individuālai lietošanai.

Vairāk par numerologa konsultācijām: numerologs.Taro

taro

Izzini pasauli ar taro kāršu un orākulu palīdzību. Darbs ar zemapziņu.Energoprakse, diagnostika, čakras

dziedniecība

Viena konsultācija 1 stunda.Sieviešu apļi

tantra

Iedomājaties drošu telpu un vidi, kur varat būt tāda kāda esat. Netēlot, atklāties un dalīties ar enerģiju. Attīrīt dvēseli un prātu. Sākt apzināties savu sievišķo pusi un personīgas vajadzības. Atveseļoties garīgi un atlaist nevajadzīgo. Saņemt atbalstu.

Laipni lūgta aplī!

Organizēts online un offline.

Viena tikšanās sieviešu grupā (3-10 sievietes) notiek 1 stunda. Apļus vada Anivida, nodrošinot konfidencialitāti un sieviešu solidaritāti arī visos sensitīvākajos jautājumos.


Pakalpojumu noteikumi