Sauļošanās palīgs: dōTERRA™ sun Face + Body Mineral Sunscreen Stick

Zīmulis sejas un ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu: dōTERRA™ sun Face + Body Mineral Sunscreen Stick ar aizsardzība pret UV starojumu SPF 30.

PRODUKTA APRAKSTS

Sveiciet lielisko parocīgo aizsardzību pret saules iedarbību ar Body Mineral Sunscreen Stick (Zīmulis ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu). Biezais izbīdāmais zīmuļa gals slīd pa ādu, lai to varētu viegli uzklāt, un tā kompaktais izmērs ļauj ņemt to līdzi, lai kur jūs dotos. Tas satur Red Mandarin (Sarkanais mandarīns), Magnolia (Magnolija), Lemongrass (Citronzāle), Ylang Ylang (Ilang ilang), Carrot Seed (Burkāna sēklas), Frankincense (Vīraks) un Helichrysum (Salmene) ēteriskās eļļas brīnišķīgi vieglam un uzmundrinošam aromātam. Lielisks jums un jūsu ģimenei, motivē jūsu bērnus mīlēt savu ādu, izmantojot ērtu aplikatoru pirms viņu piedzīvojumiem ārpus mājas.

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI Bagātīgi uzklāt 15 minūtes pirms sauļošanās. Uzklāt saules iedarbībai pakļautajai ādai. Atkārtoti uzklāt ik pēc 2 stundām.

PIESARDZĪBAS PASĀKUMI Tikai ārīgai lietošanai. Nelietot uz brūcēm vai savainotas ādas. Lietojot šo produktu, nepieļaut nokļūšanu acīs. Lai noņemtu, skalot ar ūdeni. Ja rodas izsitumi, izbeigt lietošanu un meklēt ārsta palīdzību. Var radīt ādas jutīgumu. Sargāt no bērniem. Ja esat stāvoklī vai ārstējaties, konsultējieties ar savu ārstu. Nepieļaujiet saskari ar acīm, ausu iekšpusi un jutīgām zonām. Bērni, kas jaunāki par 6 mēnešiem: konsultējieties ar ārstu

GALVENIE IEGUVUMI

 • Nodrošina SPF 30 aizsardzību ar viegli
  lietojamu zīmuli.
 • Satur cinka oksīdu bez nanodaļiņām, avokado eļļu,
  alvejas, aveņu sēklu eļļas un vitamīnu E.
 • Dermatoloģiski testētais barojošais, intensīvi
  mitrinošais sastāvs ir ūdensizturīgs līdz
  80 minūtēm.
 • Piemērots vegāniem un nekaitīgs rifiem.

Sastāvdaļas

Cinka oksīds, heptil-undecilenāts, Simmondsia chinensis (hohobas) sēklu eļļa, Euphorbia cerifera (kandelilas) sveķi, Carthamus tinctorius (krāsu safloras) sēklu eļļa, Theobroma cacao (kakao) sēklu ekstrakts, Hohoba esters, etilmakadamiāts, butiloktilsalicilāts, orizanols, butyrospermum parkii (karitē) sviests, Daucus carota sativa (burkāna) sēklu eļļa, Boswellia carterii (vīraka) eļļa, Helichrysum italicum (salmenes) ziedu/lapu/kātu eļļa, Cocos nucifera (kokosriekstu) augļu ekstrakts, Helianthus annuus (saulespuķes) sēklu eļļa, bisabolols, tokoferols, fitosterols, Michelia alba (magnolijas) lapu eļļa, Cymbopogon flexuosus eļļa, skvalēns, Cananga odorata zieda eļļa, Michelia alba (magnolijas) zieda eļļa, ābolskābe, Citrus nobilis (mandarīna) mizas eļļa, citrāls, limonēns, linalols.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *