Doterra aerosols ar SPF 30

Cik labs ir Doterra sauļošanās aerosols? Izsmidzināmais līdzeklis ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu ar SPF 30 kļuvis pieejams pavisam nesen, tāpēc ar interesi uzzināsim dažādu lietošanas pieredzi. Tikmēr ieskatīsimies ražotāja aprakstā par to.

Galvenie ieguvumi no dōTERRA™ sun Body Mineral Sunscreen Spray

  • Nodrošina SPF 30 aizsardzību ar vieglu, mitrinošu minerālvielas saturošu izsmidzināmo līdzekli.
  • Satur cinka oksīdu bez nanodaļiņām, avokado eļļu, alvejas, aveņu sēklu eļļas un vitamīnu E.
  • Dermatoloģiski testētais barojošais, intensīvi mitrinošais sastāvs ir ūdensizturīgs līdz 80 minūtēm.
  • Piemērots vegāniem un nekaitīgs rifiem.

Produkta oficiālais apraksts

Visa ķermeņa aizsardzība ir tikai uzsmidzināšanas attālumā ar Body Mineral Sunscreen Spray (Izsmidzināmais līdzeklis ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu).

Magnolia (Magnolija), Ylang Ylang (Ilang ilang) un Helichrysum (Salmene), Red Mandarin (Sarkanais mandarīns), Lemongrass (Citronzāle), Carrot Seed (Burkāna sēklas) un Frankincense (Vīraks) ziedu smarža vieglam, uzmundrinošam aromātam. Tas ir iepildīts alumīnija pudelītē (nav aerosola baloniņš), kas izsmidzina vienmērīgu
migliņu visa ķermeņa vieglai noklāšanai ar aizsargslāni, kas saglabājas līdz 80 minūtēm

Lietošana

Pirms lietošanas kārtīgi sakratiet. Bagātīgi uzklāt 15 minūtes pirms sauļošanās. Uzklāt visai saules iedarbībai pakļautajai ādai. Atkārtoti uzklāt ik pēc 2 stundām.

  • Ķermenim: Turēt 10 līdz 15 cm attālumā no ādas. Bagātīgi samitrinātu ādu.
  • Sejai: Uzsmidzināt uz plaukstām un ieberzēt sejā. Nesmidzināt tieši uz sejas.

Tikai ārīgai lietošanai. Nelietot uz brūcēm vai savainotas ādas. Neieelpot smidzinājumu. Lietojot šo produktu, nepieļaut nokļūšanu acīs. Lai noņemtu, skalot ar ūdeni. Ja rodas izsitumi, beigt lietošanu un meklēt medicīnisko palīdzību. Var radīt ādas jutīgumu. Sargāt no bērniem.
Nepieļaujiet saskari ar acīm, ausu iekšpusi un jutīgām zonām. Tvertne zem spiediena. Nedurt vai nededzināt. Neglabāt temperatūrā virs 50°C. Bērni, kas jaunāki par 6 mēnešiem: konsultējieties ar ārstu.

Sastāvdaļas

Ūdens (Aqua), cinka oksīds, butiloktilsalicilāts, kapril-/kaprīntriglicerīds,
Carthamus Tinctorius (krāsu safloras) sēklu eļļa, propanediols, etilmakadamiāts, metildihidroabietāts, Helianthus annuus
(saulespuķes) sēklu eļļa, cetearilspirts bentonīts, Daucus carota sativa (burkāna) sēklu eļļa, Curcuma Longa (kurkumas) saknes ekstrakts,
Boswellia carterii (vīraka) eļļa, Helichrysum italicum (salmenes) ziedu/lapu/kātu eļļa, kaprililglikols, kokoglukozīds, augu eļļa,
mikrokristāliskā celuloze, hohobas esteri, Cocos nucifera (kokosriekstu) augļu ekstrakts, polihidroksistearīnskābe, bisabolols, kaprilhidroksamīnskābe, nātrija glukonāts, tokoferols, glicerīns, Rubus Idaeus (aveņu) sēklu eļļa, fitosterols, celulozes sveķi, skvalēns, Michelia alba (magnolijas) lapu eļļa, Simmondsia chinensis (hohobas) sēklu eļļa, Cymbopogon flexuosus eļļa, Aloe barbadensis (alvejas) lapu sula, Persea gratissima (avokado) eļļa, Cananga odorata zieda eļļa, Michelia alba (magnolijas) zieda eļļa, ābolskābe, Citrus nobilis (mandarīna) mizas eļļa, citrāls, limonēns, linalols.

Doterra sauļošanās produkti

Doterra sun produktu līnijā pavisam ir 4 līdzekļi:
1) dōTERRA™ sun Face + Body Mineral Sunscreen Lotion (Losjons sejas un ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu): nosauļota āda ir aizsargāta āda, izmantojot losjonu sejas un ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu ar barojošu un mitrinošu sastāvu.

2) dōTERRA™ sun Body Mineral Sunscreen Spray (Izsmidzināmais līdzeklis ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu): visa ķermeņa aizsardzība ir tikai uzsmidzināšanas attālumā ar izsmidzināmo līdzekli aizsardzībai pret UV starojumu.

3) dōTERRA™ sun Face + Body Mineral Sunscreen Stick (Zīmulis sejas un ķermeņa ādas aizsardzībai pret UV starojumu): izcila un parocīga aizsardzība pret saules iedarbību. Lieliski uzklāt uz bērnu ādas pirms došanās saulē!

4) dōTERRA™ sun After Sun Body Spray (Izsmidzināmais līdzeklis ķermenim pēc sauļošanās): sniedz ādai lolojošu papildu aprūpi pēc ilgām stundām siltos saules staros.

Aptiekās un veikalos nopērkamie sauļošanās līdzekļi var maksāt pat mazāk nekā 10 eiro. Doterra sauļošanās produktu cenas ir no 39,33 līdz 45,67 eiro par vienu vienību. Šeit aprakstītais aerosols maksā 44 eiro.

Reģistrētiem klientiem Doterra piedāvā “vairumtirdzniecības cenu lapu”.

Sazinieties ar mums, ja vēlaties konsultāciju par iespējām reģistrēties Doterra un (vai) iegādāties šos produktus.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *