Acmeolog.com


BLOG

 • Женские круги
  Улучшить свое настроение и ментальное состояние. Научиться благодарить и раскрыть энергию в теле. Женщины собираются онлайн или при личной встрече. Делится сокровенным , отпускают ненужное и наполняются. Создают безопасное пространство и достигают намерение.
 • Kā smaržo Ziemassvētki?
  Asociācijas ar svētkiem veido arī smarža – kanēlis, krustnagliņas, mandarīni? Atrodi savu individuālo smaržu kopā ar mūsu eksperti Anividu, kurai palikuši vairs tikai pēdējie 2023.gada pieraksta laiki pirms dodamies svētku brīvdienās! Ja interesē konkrēti atrast savu svētku smaržu, tad to var darīt jau ar konkrētāku jautājumu, atkarībā no papildus mērķa. Vai tā būtu nomierinoša, uzmundrinoša… Read more: Kā smaržo Ziemassvētki?
 • Подготовиться к Новому 2024
  Соберемся вместе в Скайп онлайн, в 20 декабря в 18:00 (Рига). С целью подготовиться к Новому 2024 году. Среда это день Меркурия и общения. Дорогие Женщины! Число 6 по Нумерологии это трансформация и улучшения. Удивительная возможность освободится от того, что Вам больше не служит. Наполниться красотой, плодородием, женственностью и чистой энергией. Закончите год на высоких… Read more: Подготовиться к Новому 2024
 • Как себя обезопасить в зимний сезон
  Начался зимний сезон Что это значит?Организму необходима поддержка.Хороший помощник это смесь На страже. Улучшает иммунитет и очищает поверхности, воздух, руки. Можно употреблять внутрь, делать массаж, вдыхать. Когда нужно идти к врачу, ехать на общественном транспорте и контактировать с людьми – обезопасьте себя. Перед выходом нанести каплю смеси на ладони и вдохнуть аромат. На слизистой носа… Read more: Как себя обезопасить в зимний сезон
 • Vīrusu sezonai – tējas koka ēteriskā eļļa
  Tējas koks ir viens no pazīstamākajiem pretsēnīšu un pretbaktēriju līdzekļiem pasaulē: Niaouli ir tējas kokam līdzīga ēteriskā eļļa, kura: Niaouli ir tējas koka radinieks, un tam ir saldāks koksnes aromāts. Lietojot tējas koku un/vai niaouli kopā ar citiem medicīniskiem un attīrošiem, dezinficējošiem līdzekļiem situācijā, kad uz lūpas ir uzmetusies aukstumpumpa, var censities: Vieni paši šie… Read more: Vīrusu sezonai – tējas koka ēteriskā eļļa

Pakalpojumi – LV

Piedāvājam konsultācijas un pakalpojumus saistībā ar ēteriskajām eļļām un mentālās labsajūtas, kā arī personisko komfortu – vairāk lūdzu skatīt sadaļā Pakalpojumi

Numeroloģijas konsultācijas (RUS)

Vai numerologs ir profesija un vai numeroloģija ir īsta zinātne? Cipari ir simboli, kuri palīdz izprast sevi un pasauli ap sevi. Zelta griezums jeb dievišķā proporcija ir skaitļos izsakāms skaistums jeb matemātiska konstante. Zelta griezums ir sastopams ne tikai matemātikā, bet arī mākslā, dabā un arhitektūrā. Ar ceļu nepietiek, lai zinātu kur iet; tāpat arī nepietiek zināt skaitļus, lai izdarītu svarīgus lēmumus savā dzīvē, tomēr tas var noderēt un var motivēt. Īpaši jāuzsver, ka acmeolog.com augsta līmeņa numeroloģe Anivida zināšanas numeroloģijā apvieno ar citām starpdisciplinārām prasmēm, lai sniegtu klientiem labāko. Numeroloģijas konsultācijās svarīgi ņemt vērā arī cilvēka individuālo situāciju, liekot lietā pieredzi dažādās situācijās un apstākļos.

Aroma spēle

Speciālistu izstrādāta aizraujošas spēles formāta iepazīšanās ar ēteriskajām eļļām savu individuālu mērķu risināšanā. Piemēram, ja vēlaties uzlabot personiskās un ģimenes attiecības, sasniegt profesionālos mērķus, kā arī pilnveidoties dažādos citos aspektos.

Koučings-akmeoloģija

Metodoloģiska pieeja sava personiskā snieguma uzlabošanā, sasniegumu optimizēšanai. Starpdisciplinārā psiholoģijas nozare akmeoloģija ir saistāma ar radošumu un tai ir nozīme profesionālo virsotņu sasniegšanā. Salīdzinoši jauna parādība, ar pirmsākumiem 20.gadsimta otrajā pusē. Akmeoloģija pievēršas karjeras teorijas un prakses jautājumiem. Akmeoloģija fokusējas uz [pieauguša] cilvēka attīstības likumsakarībām un paradumiem ceļā uz panākumiem dzīvē, primāri tieši profesionālajā jomā, konkrētā cilvēka iekšējā potenciāla realizācijai.

Ar akmeoloģiju varēsiet labāk iepazīt savas emocijas un to nozīmi sasniegumu motivācijā, kā arī konfliktu risināšanā un performances jeb profesionālās meistarības paaugstināšanā un veicināšanā. Pieredzējusī speciāliste Anivida palīdzēs ar tehnikas un metožu aspektiem jūsu ceļā uz labāko sevis versiju.

RU: Арома игра, коучингАкмеология

Нумерология

Услуги

ENG: Aroma game with Essential oils, coaching-acmeology

Please contact us to learn more about our offerings in essetial oils, and coaching-acmeology services.

BLOG Archive: